Pizza Rewal – restauracja California

Pizza z dowozem gratis!

Restauracja Rewal oferuje oryginalną włoską pizze na pysznym cieście. Od wielu lat specjalizujemy się w wypieku aromatycznej pizzy na chrupiącym cieście przygotowywanej według własnej oryginalnej receptury. Pizza Rewal to oryginalne włoskie składniki w połączeniu ze świeżymi produktami od lokalnych dostawców. Tylko u nas skosztujesz pysznej pizzy z dowozem z delikatną szynką prosciutto, wyrazistym i smakowitym salami Napoli, czy długo dojrzewającą szynką. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór – od pizzy wegetariańskiej, na ostro, na słodko aż po pizze z owocami morza i pysznymi kawałkami mięs.

Pizza Rewal to 100% sosu pomidorowego oraz 100% świeżych i aromatycznych składników. To wszystko wypełnione pachnącymi ziołami – bazylią, oregano, papryką. Nasza Pizza Rewal wzorowana jest na przepisach mistrzów kuchni włoskiej, dzięki czemu mamy pewność że sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Pizza Rewal to bogactwo włoskich smaków na cienkim i chrupiącym cieście.

California – restauracja Rewal w swoim menu posiada także rozmaite dania z na bazie włoskich makaronów z aromatycznymi sosami. Kuchnia specjalizuje się także w pysznych i soczystych burgerach wołowych. Położenie restauracji Rewal nad morzem skutkuje także dostępem do świeżych ryb które serwujemy naszym gościom.

Serdecznie zapraszamy!