Pizza, burgery oraz inne dania obiadowe z dostawą, na terenie Gminy Rewal i okolic.

Witamy na stronie Restauracji California w Rewalu! Serdecznie zapraszamy do spróbowania naszych wyjątkowych dań. W naszej ofercie można znaleźć pizzę z ulubionymi dodatkami, amerykańskie burgery wołowe, drobiowe oraz rybne oraz wiele innych ciekawych dań. W menu, oprócz pizzy i burgerów znajdują się zdrowe sałatki, ryby z pieca, makarony i zupy. Możemy też spełnić indywidualne życzenia klienta, prowadzimy też na szeroką skalę – catering.

 Zamówienia można składać na dwa sposoby: z dowozem do domu lub można samemu odebrać, na miejscu w Restauracji California. Zamówienia można składać telefonicznie lub poprzez naszą stronę internetową, gdzie w zakładce „zamów on-line” można dokonać wyboru i zapłacić on-line. California  to nie tylko pizza na telefon. W naszym menu oprócz wypasionej pizzy znajdziesz także: domowe obiady, zupy, burgery, sałatki, makarony . To co wyróżnia nasze jedzenie na telefon to przede wszystkim szybki dowóz, wysoka jakość składników i atrakcyjne promocje.

Twoje dziecko ma urodziny? Nic prostszego! Dowieziemy pizzę oraz inne dania na konkretną godzinę) Nie masz czasu, albo ochoty na robienie obiadu? Zadzwoń pod nr tel. 785 129 130

Całe menu, łącznie z bogatym wyborem pizzy znajduje się na naszej stronie dwcalifornia.pl, w zakładce menu na dowóz. Płatności można dokonać w dowolny sposób – gotówką, on-line lub kartą płatniczą.

Uwaga! Najciekawsze promocje można znaleźć na naszej stronie w mediach społecznościowych www.facebook.com/CaliforniaRestauarcja .

Obszar naszych dowozów to :

Pogorzelica, Niechorze Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal oraz Śliwin

oraz Karnice.

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami ! Tel. 785 129130